Laser Tag je laserová prestrelka v labyrinte, kolektívna zábavno-dobrodružná hra, ktorá očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu. Laser Tag je hra šikovnosti, premyslenej stratégie a zdrojom nových zaujímavých zážitkov. Určená je takmer všetkým vekovým kategóriám (vek dieťaťa by mal prekročiť 6 rokov) bez rozdielu pohlavia, jednotlivcom, tímom, pohybovo viac či menej zdatným. Nemusíte sa obávať, že sa zašpiníte, hráte v uzavretej, pekne zariadenej aréne. Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, odporúčame čierne resp. tmavé oblečenie a športovú obuv. Nemusíte sa báť bolesti, poškodenia zraku či prípadných modrín, na rozdiel od paintballu je laser tag úplne bezbolestný a bezpečný. Už vôbec sa nemusíte obávať, že sa nezabavíte!

Náš profesionálne vyškolený tím vás oboznámi s pravidlami, pomôže s oblečením viest, odpovie na všetky zvedavé otázky a adrenalín sa môže začať!

Cieľom hry je počas 12 minút čo najšikovnejšie zasiahnuť senzory na veste súpera a nazbierať čo najvyšší počet bodov. Nesmiete zabudnúť ani na svoju vestu, a tak pozorne a takticky sledujte dianie okolo seba. Uhýbajte, skrývajte sa, staňte sa návnadou a neskôr dravo utekajte. Hru hrajú minimálne 2 a maximálne 12 hráči naraz. Aj pri tejto hre platí pravidlo – čím viac hráčov, tým väčšia zábava.

Hrá sa v špeciálnych vestách, ktoré reagujú na priamy zásah lasera súpera. Vesta obsahuje svietivé senzory vďaka ktorým aj v tmavej atmosfére bludiska zbadáte protivníka. Sú možné dva režimy hry- SOLO (deathmatch) a TEAM (rozdelení na dva tímy). Tímoví spoluhráči majú vždy rovnakú farbu vesty. Čo sa týka bodovania pri SOLO hre: +50 bodov za zásah súpera, -10 bodov pri zásahu súperom. Pri TEAM hre: +50 bodov za zásah súpera, -10 bodov pri zásahu súperom alebo spoluhráčom, -20 bodov pri zásahu spoluhráča. Výhodou je takmer nepretržité 12-minútové aktívne nasadenie, pretože ani po zásahu súperom v hre nekončíte. Zasiahnutie vám vesta oznámi zvukovým i vibračným signálom a zhasnutím senzorov na 5 sekúnd. Po uplynutí tejto doby môžete hrať ďalej. Po ukončení hracieho času vyjdú všetci hráči z arény a stretnú sa pri výsledkovej tabuli. Po odhalení víťazov a porazených sa môžete do útrob bludiska ponoriť pri ďalšej hre.

Počas hry Laser tag dodržujte tieto bezpečnostné pokyny:

  • Nikdy nepúšťaj laserovú pušku z ruky!
  • Nemier spoluhráčovi zbytočne do tváre. Mier na spoluhráčovu zbraň a na svietiace terče jeho vesty.
  • Nelíhaj si na zem!
  • Nebehaj, postupuj obozretne, zakrádaj sa!
  • Nenarážaj do stien labyrintu!
  • Vyhni sa priamemu fyzickému kontaktu so spoluhráčmi!
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť